10 Ağustos 2022

Teknosafran

Teknoloji bir tık uzağınızda!

Mobil Uygulama Tavsiyeleri

Herkese merhaba sevgili okurlar.

Bildiğiniz üzere mobil cihazlar hayatımıza girdiğinden beri bize büyük kolaylıklar sağlamanın yanında, keyifli ve mutlu zamanlar geçirmemize de imkan sunuyor. Sizlere, kullanırken eğlendiğim ve mutlu olduğum bazı uygulamaları tavsiye edeceğim.

  1. Thunder VPN

Bildiğiniz gibi ülkemizde bir çok internet sitesine giriş engeli var. Bu program sayesinde engeli aşabilir. İnternette keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Mobil ve masaüstü versiyonu mevcut.

2. ABLO

Sanırım 10 yıllık akıllı telefon kullanma serüvenimde, kullanmaktan en çok keyif aldığım program bu. Ablo adını taşıyan bu sohbet ya da tanışma programı sizi dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanlarla rastgele eşleştiriyor. Herhangi bir çeviri programına gerek duymadan, rahatça sohbet etme imkanı sunuyor.(google translate ile işbirliği var)

3.FACEAPP

Bu uygulama insan yüzlerini, istediğiniz yaş ve cinsiyete çevirme özelliğine sahip, Benim ve arkadaşlarıma ait fotoğraflarla yaptığım oynamalar sonucu gerçekten komik ve şaşırtıcı sonuçlarla karşılaştık.

4.SNAPSEED

Bu uygulama fotoğraf düzenleme konusunda gerçekten harikalar yaratıyor. Kullanımı çok basit. Sosyal medyada paylaşmak istediğiniz fotoğrafları bu uygulama ile daha beğenilir hale getirebilmeniz 2 dakika sürer.

27.11.2021

Yazar: Semih ERDOĞAN