28 Eylül 2022

Teknosafran

Teknoloji bir tık uzağınızda!

Samsung Galaxy M32 Alınır Mı?

Samsung Galaxy ailesi her geçen gün genişleyerek yeni serileri eklemeye devam ediyor. M31s modelinin fiyat performans kategorisinde fazlasıyla ilgi görmesinden sonra M32 modelinin de benzer ilgiyi görmesi beleniyor. M31s ve M32 gibi modeller üst segment ve ultra hızlı cihazlar olmasalar da, bulundukları fiyat sıkalasında zirveye oynuyorlar. Yeni nesil kamera teknolojisi ile geniş açı, makro, portre gibi çekimleri sorunsuz yapabilirken, 5000mah bataryası 2 güne yakın kullanım sağlayabiliyor.

Samsung Galaxy M32: Price, specs and best deals

Samsung Galaxy M32 128 GB’nin Öne Çıkan Özellikleri

•        Sekiz çekirdekli işlemciye ve 6 GB RAM kapasitesine sahip olan cihaz, en zorlu uygulamaları dahi hızlı ve kolay bir şekilde çalıştırır.

•        5000 mAh kapasiteli ve hızlı şarj desteği sunan bataryası ile uzun saatler boyunca kullanıma uygundur. Ayrıca 2,5 saat gibi bir süre içerisinde kesintisiz şarj edildiğinde tam doluluğa ulaşır.

•        Müzik, video, oyun, fotoğraf ve çeşitli uygulamaları geniş kapasiteli dahili depolama alanına kaydeder. Bunun yanı sıra harici hafıza kartı takmanıza da imkan sağlar.

•        Farklı çekim modlarına sahip olan cihaz, özelleştirilmiş sensör ve diğer kamera yetenekleri ile anı yakalamayı eğlenceli ve kaliteli bir deneyime dönüştürür.

•        Galaxy M32, 6.4 inç ekran genişliği ile kaliteli bir görünüm sağlayarak oyun tutkunlarına da hitap eder.

Tasarımı Hakkında Söylenecekler

Mavi, siyah ve beyaz renklerle gelen Galaxy M32 ön kısımda ince çerçeve ve üst ortada kamera çentiğine yer verirken, arka kısımda ise 4 farklı kamera, Samsung logosu ve flaşa yer vermiş. Arka tarafın yaldızlı çizgileri kimileri için güzel görünse de bazı kullanıcılar bu tasarımı eleştirebiliyorlar.

Fiyatı ne kadar?

Doların 11₺ bandında ilerlediği 2021 Kasım ayının 3. haftası için ürünün ortalama fiyatı 3.430₺ seviyelerinde. Fakat siz bu yazıyı okuduğunuz tarihte ürünün fiyatının değişkenlik göstermiş olması yüksek ihtimaller dahilinde.

Sonuç olarak uygun fiyatlı, yarı yolda bırakmayacak, bir çok işi de ortalama seviyede yapabilecek bir cihaz arayışınız varsa, M32 modelini seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

Yazar: Hakan Yılmaz